Domeq

Live • Work • Study • Collaborate

Přehled pokojů

Domeq News

Žijte, pracujte, studujte, spolupracujte

Domeq je prvním krokem k pohodovému životu. V moderně zařízených pokojích se budete cítit jako doma. Dostupné ubytování uprostřed přátelské komunity je základem pro bezstarostná studia a kariéru.

Ať už se potřebujete soustředit, nebo si chcete užít společenský život, svůj prostor si v Domequ najdete vždycky.

Domeq je posledním přírůstkem do areálu Ponávka plného zeleně v centru Brna, který v sobě spojuje ateliéry z 19. století, studentský kampus a moderní kancelářské prostory. V okolí Domequ tak můžete trávit příjemné chvíle v inspirativním prostředí.

Domeq

Moderní, městský žívotní styl

Domeq je víc než jen místem k přespání, je to váš druhý domov. V prostředí Domequ můžete využít mnoho služeb vytvořených na míru studentům. Díky přítomnosti velkých firem i start-upů se pak v jeho okolí budete cítit jako v moderní městské čtvrti.

 • Koktejl práce a života

  Co vznikne, když se smíchá industriální prostor z 19. století se současnými technologiemi? Přece Ponāvka! Sídlí tu inovativní firmy, které každý den rostou, a vy můžete být jejich součástí.

 • Městská kultura

  Na chvilku si dokonce můžete myslet, že jste v Amsterdamu nebo v Londýnských docích. Zvlášť když využijete náš program sdílení jízdních kol a dostanete se tak jednoduše kamkoli potřebujete. Nalaďte se na brněnskou vlnu pohody!

 • Kávu nebo Chai Latte?

  Je fakt těžké najít to správné místo, kde se učit. Ale ne v Ponāvce. Usaďte se v jedné z místních kavárniček, využijte odpočinkové prostory, nebo jen tak posedávejte na některé z laviček, kterých je park plný. Domeq prostě myslí na potřeby mladého profesionála nebo studenta.

 • Bezpečný přístav

  Domeq je místem, kde můžete v klidu spát, protože celý park je nonstop chráněn bezpečnostní službou a kamerovým systémem. Domeq má navíc bezpečný vstup na kartu. Dobře osvětlené cesty a stezky vás vždy bezpečně dovedou domů, ať už se vracíte v jakoukoliv hodinu.

 • Osvěžující zeleň

  Celý areál je plný stromů a zeleně. Proud říčky Ponāvky se klikatí středem parku a vytváří tak příjemné prostředí plné míst, kde se můžete zašít nebo se scházet s kamarády.

 • Cvičte nejen mysl, ale i tělo

  Každodenní biflování desítek knih může být vyčerpávající. Zaběhejte si v zeleném areálu Ponávky.

Ponāvka je inovativní, víceúčelový, moderní byznys park v širším centru Brna. Díky unikátnímu mixu různorodých typů budov, kvalitnímu vybavení a přírodnímu prostředí kolem říčky se Ponávka přeměnila z bývalého industriálního areálu z 19. století na prémiovou moderní byznys destinaci.

Ponávka

v centru dění

Adresa:
Dornych 519/47e
61700 Brno, Trnitá


Domeq se nachází jen pár minut od centra Brna, takže vám neuteče žádná akce. A díky zastávkám MHD umístěným přímo u kampusu to budete mít do práce nebo do školy doslova pár minut.

Kontaktujte nás ještě dnes

Představte se nám, prosím
(všechna data zůstanou důvěrná)
Mám zájem: