Pracuje sami, úspěch slavte pohromadě

Dotáhněte své nápady do zdárného konce. Ve studovně na jejich dokončení budete mít dostatek prostoru i ticha. Sladký úspěch však už oslavte ve společnosti ostatních lidí z Domqu, ať je ta radost pořádně znásobená!


Moderní architektura

Žádná panelová šeď. Všechny tři budovy Domqu jsme navrhli tak, aby byly nejen funkční, ale zároveň prezentovaly prvky moderní architektury.

Coworking

Nastartujete svoji kariéru! Anebo se vám prostě jen nechce dnes jet do práce? Tak zůstaňte v našem coworkingu!

Zóna pro odpočineq

Opravdická domácí pohoda se vším všudy. Hoďte si nohy na stůl a užívejte si volného večera, jak je jen libo. Možností je tu nepřeberně.

Clubco – nejmodernější cowork v Brně

Coworking v Domqu 1 je fajn, ale chtělo by to změnu? Hned za rohem stojí nejmodernější coworking v Brně, a to ve zbrusu novém byznys parku Vlněna. Zajděte se tam podívat.

Sportům zdar

Dejte si do těla! Posilovnu a venkovní hřiště Domqu využívejte, kdykoliv vás napadne. Věděli jste však, že v Brně je mnoho sportovních spolků, do kterých se můžete přidat? Naučte se hrát lakros, hokej, volejbal nebo třeba kanoistiku!

Prošlapete boty

Z Domqu je to kousek, ať už do práce, za zábavou či na nákupy. Centrum projdete hravě pěšky, na vzdálenější místa vás sveze autobus nebo šalina.

Jak se v Domqu žije ostatním

Zavřít
Loading...